Деловая сеть Львов
Компании:3 284
Товары и услуги:114
Статьи и публикации:23
Тендеры и вакансии:0

Як вибрати шланг для харчових продуктів?

Як вибрати шланг для харчових продуктів?
22.12.2017
Вибір харчових шлангів має свої особливості, які обов'язково треба враховувати перед покупкою. Матеріал, робоча температура рідини, тиск, армований шланг...

Вибір харчових шлангів має свої особливості, які обов'язково враховувати перед здійсненням покупки. Для того, щоб правильно вибрати шланги для харчових продуктів, потрібно врахувати такі параметри як матеріал, робоча температура рідини, тиск, армований чи шланг. Тільки при правильному підході харчовий шланг не вийде з ладу раніше терміну.

Отже, зупинимося детальніше на кожному з парметрів.

1. Матеріал шланга для харчових продуктів - зазвичай це ПВХ або силікон. Одна з головних відмінностей харчових шлангів в тому, що всередині вони виконані з гігієнічних матеріалів. Адже в цьому випадку дуже важливо забезпечити безпеку використання. Наприклад, шланги для молока, виконані з неякісної гуми, надають продукту специфічно присмак, що є вкрай небажаним.

2. Робоча температура - харчові шланги здатні витримати максимум 160 градусів. Якщо температура речовини для транспортування вища (наприклад, киплячу олію), то слід замінити шлангові системи на трубні. Якщо використовувати шланг, який не розрахований на вплив високих температур, він зіпсується і може лопнути в самий невідповідний момент. І протилежний варіант - дуже низька температура, наприклад, використання шлангів для транспортування молока на морозі. В цьому випадку невідповідний шланг може потріскатися і втратити пружність. При покупці шланга обов'язково враховуйте як максимальну, так і мінімальну температуру.

3. Тиск - кожен шланг має максимальний тиск, яке він здатний витримати. Тому вам лише потрібно з'ясувати, який тиск планується і вибрати шланг, який задовольнить всі вимоги. Якщо точно визначити тиск не вдається, вибирайте шланг з запасом.

4. Армований шланг чи ні - посилення нержавіючим дротом необхідне в тих випадках, коли планується великий тиск. Завдяки металевим вставкам шланг може витримати набагато більший тиск. Крім металу шланг може бути армований різними пластмасовими спіралями.

Вибрати шланги для харчових продуктів ви можете на сайті компанії TUBES International. Тут вас чекають ціни виробника, широкий спектр товарів і оперативна доставка.

Информация о продавце
ШЛАНГИ ТА З'ЄДНАННЯ ДЛЯ ВСІХ СФЕР ПРОМИСЛОВОСТІ
×