Деловая сеть Львов
Компании:3 280
Товары и услуги:114
Статьи и публикации:22
Тендеры и вакансии:0

ПП Девіс (приватне підприємство Девіс)

ПП Девіс працює в галузі будівельної хімії з 2001 року Розроблено серію сучасних полікарбоксилатних супепластифікаторів у бетони, в пористі бетони і ін. та будрозчини з підтвердженими випробовуваннями. ПП Девіс (приватне підприємство Девіс)
Адрес79052, Львів, п/с2739
Телефон+380 (096) 478-79-93
Сайтwww.parcem.net
Дополнительный сайтparcem.lv.ds-ua.net
Электронная почта
Контактное лицоПроцайло Тамара Олександрівна
Часы работыз 9-00 до 17-00

ПП Девіс займається сучасними науковими розробками будівельної хімії  і після випробувань впровадженням в будівництво, зокрема в бетон і будівельні розчини. Пропонуємо Вашій увазі найсучасніший суперпластифікатор полікарбоксилатного походження під загальною назвою ПАРЦЕМ.

      Добавки Парцем відносяться  до сильнопластифікуючих,дія яких має вагомий вплив на високоефективне диспергування цементу .За рахунок цього появляються важливі якості будівельних матеріалів і властивостей вагомо і революційно значимі для будівництва і для нашого добробуту.При допомозі суперпластифікатора ПАРЦЕМ появилась унікальна можливість при одних і тих же умовах піднімати марку бетону або зберігати ту ж марку при реальному зниженні кількості цементу, або ж досягнути даних успіхів при нижчій марці ,або економія цементу на 10-15%.

    ПП ДЕВІС розширює аудиторію знайомств з новітнім видом пластифікаторів в будівництві для бетонів, пінобетонів,  штукатурки і кладки, для заливки теплої водяної підлоги ,  для скріплення стиків при монтажі збірних залізобетонних конструкцій,  у створенні легкоукладальних стяжок для теплої водяної підлоги в домашніх умовах і своїми руками , успішне застосування перлітових утеплювачів для "теплої штукатурки" та інші новітні впровадження, що є на часі.      

    Застосування ПАРЦЕМу в піноблоках стало одним із недавніх  винаходів нашої фірми при вивченні технологічного принципу приготування пінобетону. При цьому спостерігаємо значиме підвищення міцності піноблоків і можливість опробування їх при використанні в несучих стінах будови,що немаловажливо і достатньо економно.

      Фірма приділяє постійну увагу ознайомленню і вивченню нових наукових підходів в області пропозицій у будівельної хімії і створення на цій основі нових розробок, що підтверджене відповідними випробуваннями і впровадженням, підтвердженими  атестованими лабораторіями. ПП ДЕВІС пропонує комплексні послуги в галузі будівельних хімії. У нас Ви знайдете не тільки кваліфіковане обслуговування, товари за прийнятними цінами, але і допомогу добре навченого професійного персоналу.

                                                                 

Рейтинг:
посмотреть все (10)

Товары и услуги

Сьогодні з допомогою пластифікатору ПАРЦЕМ можна створювати мистецький декор стін, використовуючи при цьому перлітову натуральну штукатурку.
28 гр.
Випробовано і впроваджено можливість використання пластифікатора ПАРЦЕМ в блоках з різним походженням наповнювачів.
38 гр.
Розроблено і випробувано вагомий вплив пластифікатора ПАРЦЕМ на міцність цегли завдяки високоефективному диспергуванню складових цегли -глини, вапна і цементу.
38 гр.
Використовується для виготовлення огорож, садових прикрас, похоронних потреб, статуй і ін.
41 гр.

Статьи и публикации

Добавка групи ПАРЦЕМ належить до одних з найефективніших у виявленні особливих можливостей утеплення приміщень з допомогою перлітових утеплювачів.
09.11.2014
Група ПАРЦЕМ належить до полікарбоксилатних сполук, що проявляють гідрофільно-гідрофобний вплив в присутності стеричного фактору на властивості цементу при використанні у будівництві.
08.11.2014
×