Деловая сеть Львов
Компании:3 286
Товары и услуги:114
Статьи и публикации:23
Тендеры и вакансии:0

Парцем-5. Добавка для готових форм .

Парцем-5. Добавка для готових форм .
41 гр.
Купить
Використовується для виготовлення огорож, садових прикрас, похоронних потреб, статуй і ін.

Добавка ефективно може використовуватись в вирішенні питань міцності готових форм різного призначенняю. Це огорожі, статуї, прикраси садового і паркового ландшафту, похоронні потреби та інше. Добавка забезпечує не тільки міцність, але позбавляє повітровтягнення у форми.

 Використовується з пінегасником на стадії приготування розчину в кількості 6,0 мл - 12,0 мл на 1 кг цемента
 Увага!!! ЦІНИ ЗНАЧИМО ЗАЛЕЖАТЬ ВІД ОПТУ !
посмотреть все (10)

Другие товары и услуги компании:

Добавка подається разом з цементом, до (рекомендується) або після подачі піни і сприяє збільшенню поверхні диспергованого цементу.
39 гр.
Багатофункціональність Парцему - це його високоефективне значення в диспергуванні цементу , допуску води лише для процесу гідратації та відштовхованню її надмірної кількості в результаті стеричної дії
30 гр.
Парцем-1 - добавка полікарбоксилатного походження, завдяки якій проходить диспергування цементу (вапна) в розчині та економні і полегшені умови штукатурки чи мурування.
24 гр.
Добавка з допомогою високого диспергування цементу створює умови успішного розтікання і збільшення міцності стяжки під підлогу.
28 гр.
Використання ПАРЦЕМ-6 є особливою новинкою підняття міцності піщано-цементної покрівлі або , зберігаючи міцність черепиці, забезпечити економію цементу .
41 гр.
Парцем-4 знайшов своє популярне впровадження в перлітових утеплювачах завдяки створенню міцної штукатурки та легкому укладанню при транспортуванні в місця утеплення стін, дахів, тощо. Увага!!!
28 гр.

Товары и услуги других компаний:

Трубы для теплотрасс и горячего водоснабжения Трубы диаметром от 32/90 до 920/1100
Трубы и фасонные части для наружной канализации.
Трубы диаметром от 20 до 630мм со стандартными размерными отношениями : SDR-11; SDR-13,6; SDR-17; SDR-21; SDR-26.
Двухслойные системы Е2 (канализация, дренаж, защита кабелей)
Емкость на 5,5л с ручкой и крышкой, герметично закрывается, для пищевого и бытового применения, отлично подходит для транспортировки, фасовки и хранения, отправляем по всей Украине.
Информация о продавце
ПП Девіс працює в галузі будівельної хімії з 2001 року Розроблено серію сучасних полікарбоксилатних супепластифікаторів у бетони, в пористі бетони і ін. та будрозчини з підтвердженими випробовуваннями.
×